Brigáda na zákazníckej linke – vybavovanie hovorov a emailov

18.11.2020 09:15

Spoločnosť Crewnet s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti telemarketingu a zaoberá sa prieskumom trhu, poradenstvom a predajom produktov hľadá novú posilu na zákaznícku linku. A čo budete robiť? Komunikovať so zákazníkmi, vybavovať emaily a hovory, zapisovať údaje do databázy  a podobne. Od vás sa vyžaduje hlavne kultivované vystupovanie a výborné komunikačné zručnosti.

Náplň práce:

  • komunikácia so zákazníkmi, vybavovanie hovorov a emailov,

  • vybavovanie objednávok,

  • práca s internou databázou, zapisovanie údajov,

  • ďalšia administratíva spojená s obsluhou zákazníckej linky.

Požadujú:

  • študent vysokej školy,

  • príjemný hlasový prejav,

  • kultivované vystupovanie,

  • pokročilá znalosť anglického jazyka,

  • užívateľská znalosť MS Office.

Osobnostné predpoklady:

  • komunikatívnosť,

  • zodpovednosť,

  • odolnosť voči stresu.

Ponúkajú:

  • možnosť pracovať pre medzinárodnú firmu,

  • prácu z domu po zaučení (home office),

  • voľnú pracovnú dobu,

  • prácu na dohodu či živnosť,

  • plat 4 eura/hod.

Ponuka je platná do 28.11.2020

Viac informácií nájdete na stránke:

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

Author Juraj.